Hakkımızda.

Liparde-Logo-440 Firmamız 1993 yılında kuruldu, kaliteden taviz vermeyen anlayışımızla kısa sürede sektörün bilinen toptan üreticilerinden biri haline geldik ve anahtar teslim dekorasyon projelerini hayata geçirebilir noktaya ulaştık.

Kurumsallaşma kararlılığımızla birlikte idari kadromuz, üretimimiz ve showroom’umuzu tek çatı altında birleştiren 3800 m2 üzerine kurulu yeni binamızda 40 kişilik personelimizle hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Kişiye özel, istenen ölçülerde üretim yapabilen firmamız, söz verilen tarihte ürünleri ve üstlenmiş olduğu projeleri eksiksiz teslim etmek konusunda hatasız faaliyet göstermektedir.

Hem yurt içi hem de yurt dışından önemli sayıdaki müşterilerimizle olan ilişkilerimizi geliştirmek, ürün kalitemizden taviz vermeyerek daha fazla üretimle daha çok tüketiciye erişebilmek için kurumsallaşma sürecimiz içerisinde bayilik lere önem vermekteyiz.

2014 İSMOB Fuarı’nda tamamen kendimize has ürünlerimizle boy gösterecek olup yurt içi ve yurt dışı bayilerimizin sayısını arttırarak büyümeyi hedeflemekteyiz.

hak1
hak1
Back to Top
Liparde - Furniture Living Concept